Przemówienie z okazji Dnia Celnika

Przemówienie na dzień celnika i służby celnej

Napiszemy dla Ciebie mowę na Dzień Służby Celnej

Dzień Celnika oficjalnie określany mianem Dniem Służby Celnej w wielu przypadkach wymaga wygłoszenia przemówienia. Jeżeli to Tobie przypadł w udziale ten zaszczyt, ale nie masz pomysłu jak stworzyć ciekawą mowę, która nie tylko zainteresuje słuchaczy, ale wywoła na ich twarzach także uśmiech zgłoś się do nas.Zadzwoń pod numer 795-276-692 lub napisz na adres e-mail gluza@gluza.pl a ustalimy wszelkie szczegóły.

Jakich informacji oczekujemy, aby napisać przemówienie na Dzień Celnika?

Im więcej otrzymamy od Ciebie informacji tym bardziej Twoja mowa będzie osobista i ciekawa. Spytamy między innymi o tezy jakie chciałbyś zawrzeć w przemówieniu, o problemy Służby Celnej itp. itd. Oczywiście jeśli informacji będzie mniej to i tak sobie poradzimy.

Jak długo trwa przemówienie z okazji Dnia Celnika i Służby Celnej?

Ogólną zasadą jest to, aby przemowa wyczerpała temat, a nie wyczerpała słuchaczy. Optymalnym czasem jest od czterech do ośmiu minut. Wiele też zależy od tego jakie informacje od Ciebie uzyskamy. Ponadto istotą naszych przemówień jest to, aby oprócz zagadnień merytorycznych, życzeń dla świętujących, rysu problemowego, każda mowa zawierała wątek żartobliwy, który nieco rozluźni słuchaczy, w Twojej przemowie da bardziej swobodny charakter.

Życzenia na Święto Celników

Jeśli nie chcesz długo przemawiać, a jedynie złożyć życzenia celnikom na ich dzień, wówczas i taki tekst dla Ciebie stworzymy. Ważne jest tylko to, aby życzenia i gratulacje nie były sztampowe, a były oryginalne, a nawet nieco zaskakujące.
Przemówienia okolicznościowe na dzień celnika i inne

Pisanie przemówień okolicznościowych na każdą okazję