Przemówienie na 11 listopada – Święto Niepodległości

W 2022 roku mija 104 lata, gdy Polska odzyskała niepodległość. Z tej okazji będą odbywały się najróżniejsze uroczystości i akademie. My jako profesjonaliści biegle władający językiem polskim proponujemy Państwu stworzenie eleganckiej, profesjonalnie napisanej oraz emanującej emocjami mowy na te obchody.

Jakie są nasze przemówienia odnoszące się do 104-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę?

Każda napisana przez nas przemowa odpowiada zapotrzebowaniu osoby przemawiającej. Tematem przewodnim jest oczywiście niepodległość i historia. Jednak różnicujemy teksty w zależności od tego jaką funkcję pełni osoba wygłaszająca mowę, do jakiego audytorium się zwraca, jaką opcję polityczną reprezentuje lub czy jest poza polityką. Zwracamy również uwagę, czy przemówienie na 104-lecie wolnej Polski wygłaszane jest w małej czy dużej miejscowości i staramy się uwzględniać elementy lokalne. Pytamy się również osobę, które będzie przemawiać o jej preferencje oraz o to czy chce przekazać od siebie coś specjalnego.

Dla kogo przygotowujemy ciekawe mowy na święto niepodległości i 104-lecie jej odzyskania?

Mówiąc krótko: dla każdego kto ze względu na pełnioną funkcję jest zmuszony do publicznego wystąpienia z okazji akademii lub innej uroczystości. Przemówienie na 100-lecie niepodległości wygłaszać zapewne będzie poseł, senator, starosta, wojewoda, prezydent, burmistrz i wójt. Wymienieni są przecież przedstawicielami parlamentu i samorządu. Jednak specjalne apele odbywają się między innymi w szkołach, gdzie dyrektor również powinien powiedzieć kilka zdań i przemówić do uczniów, nauczycieli i zaproszonych gości. Z całą pewnością nie jest to pełna lista osób wygłaszający z tej okazji przemówienie. Przykładem niech będzie na przykład prezes ochotniczej straży pożarnej, który zapewne w swoim rodzimym OSP również będzie chciał zaprezentować swoją mowę.

Jak zamówić mowę z okazji Dnia Niepodległości?

Najważniejsze jest to, aby zgłosić się do nas jak najwcześniej, gdyż znając życie może się okazać, że w ostatniej chwili nie będziemy mogli się wywiązać z naszej propozycji i ze względu na brak czasu nie zdążymy stworzyć jedynej w swoim rodzaju mowy.

W przypadku zainteresowania prosimy o kontakt telefoniczny: 795 276 692 lub mailowy na adres: gluza@gluza.pl

Następnie ustalimy założenia i priorytety przemówienia i zabieramy się do pracy.

UWAGA

1. Co prawda każdy z nas ma swoje poglądy polityczne, ale w chwili pisania przemówienia nasze poglądy są takie, jak osoby zamawiającej.

2. Przemówienie na Dzień Niepodległości, jak zresztą wszystkie pisane przez nas mowy są tworzone w ten sposób, aby w ostatecznym kształcie to były przemowy osoby zamawiającej a nie nasze.

3. Zachowujemy pełną dyskrecję. Nikt nie wie, że to my jesteśmy autorami, a nie osoba zamawiająca.

Przemówienia okolicznościowe

Pisanie przemówień okolicznościowych na każdą okazję